W sobotę 17.12.2016 w Błędnie (w pobliżu Lubieszewa) miało miejsce uroczyste otwarcie Karczmy Tyrolskiej u Martina. To nowy lokal, który stylizowany jest na wzór tyrolski.
Karczma nawiązuje zarówno stylizacją, wystrojem jak i jedzeniem do typowych lokali w austriackich Alpach. Serwowane jedzenie jest starannie wykonane według oryginalnych przepisów prosto z Alp.
Karczma Tyrolska u Martina znajduje się w Błędnie w pobliżu wyspy i campingu Inter Nos. To miejsce, które z pewnością zaskoczy wielu turystów w sezonie wakacyjnym. Lokal otwarty jest od środy do niedzieli w godz. 12:00 – 21:00.
W lokalu organizowane będą imprezy okolicznościowe, spotkania firmowe. Lokal czynny będzie podczas najbliższych Świat. W Karczmie zorganizowana będzie również zabawa sylwestrowa. Oferta specjalna, transport gości do domu. W piątki, soboty oraz podczas Świąt goście będą mogli skorzystać z transportu do domu po biesiadzie w Karczmie. Szczegółowych informacji udzielamy na miejscu, przez fb lub pod numerem telefonu 0048 602554348.
Serdecznie zapraszamy.